Αρχείο ημέρας 2021-02-27

Συμβουλευτική Γονέων

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βοιωτίας ύστερα από τη μεγάλη ανταπόκριση που βρήκε από τους γονείς η διαδικτυακή συνάντηση με την
οικογενειακή σύμβουλο κ. Ερατώ Χατζημιχαλάκη αλλά και επειδή αναγνωρίζει τη μεγάλη αξία της συνεργασίας σχολείου –προς όφελος των μαθητών, αποφάσισε να συνεχίσει το εγχείρημα, με μια σειρά νέων διαδικτυακών συναντήσεων με την κ. Ερατώ Χατζημιχαλάκη, ειδική στη συμβουλευτική γονέων, με εννέα συνολικά θεματικές.
Οι συναντήσεις θα ξεκινήσουν στις 28 Φεβρουαρίου και θα ολοκληρωθούν στις 20 Ιουνίου, σύμφωνα με το επισυναπτόμενο πρόγραμμα. Θα πραγματοποιούνται δύο κάθε μήνα, ημέρα Κυριακή και ώρα 18:00.

Περισσότερες πληροφορίες για το πρόγραμμα στην ιστοσελίδα της ΔΔΕ Βοιωτίας  ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΓΟΝΕΩΝ

Η πρώτη συνάντηση θα πραγματοποιηθεί μέσω ζωντανής ροής (live streaming) στον ηλεκτρονικό σύνδεσμο : https://youtu.be/6VF2eN9IJvU